адреса: вул. Костьольна, 15, офіс 24, м. Київ, 01001, Україна
телефон: (+380 44) 279-11-22
(+380 44) 279-11-33
тел/факс: (+380 44) 279-11-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

Новини

04 грудня 2015 року в м. Києві відбувся ювілейний V-ий Щорічний зимовий Форум ААУ з кримінального права та процесу. Місцем проведення традиційно став Готель «Русь».

Детальніше...

02 грудня 2015 року відбувся круглий стіл ВГО «Асоціація правників України» на тему: «Виключне право на представництво в судах. Вступ до професії». Вказаний захід є першим із запланованих серій обговорення реформи адвокатури за участі проекту ЕС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Детальніше...

ГО «Асоціація податкових радників» продовжує цикл заходів, присвячених обговоренню реформування податкового законодавства. Цього разу до обговорення долучився народний депутат Андрій Журжій. Після презентації концепції податкової реформи пан Андрій активно приймав участь в обговореннях та доповнював виступи колег, серед яких, зокрема, були: президент Асоціації податкових радників Ярослав Романчук, Анатолій Амелін - керівник Аналітичної Групи «Amelin Strategy», Лариса Врублевська - партнер МПЦ EUCON, Михайло Соколов - директор Кесарев Консалтинг, Данило Гетманцев - почесний президент ЮК «Юрімекс» та інші.

Детальніше...

03 жовтня 2015 року в м. Києві на базі Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова за підтримки Асоціації адвокатів України пройшло чергове засідання Школи кар’єрного росту майбутнього адвоката під керівництвом Президента Клубу майбутніх адвокатів Лесі Сергіївни Дубчак.

Детальніше...

В обговоренні мова йшла про проект змін до Податкового кодексу України, який був запропонований Міністерством фінансів України, а також про проект змін, які були запропоновані Асоціацією податкових радників.

Детальніше...

15 липня 2015 року відбувся круглий стіл, організований Асоціацією адвокатів України на тему: «Мораторій на проведення перевірок. Практика застосування».

Детальніше...

25 червня 2015 року Окружний адміністративний суд міста Києва у співпраці з Асоціацією адвокатів України організували круглий стіл на тему: «Чи є податкові спори індикаторами економічної свободи в Україні?». Це був перший захід в рамках циклу круглих столів «Pro and contra», запланованих Окружним адміністративним судом міста Києва для обговорення актуальних правових питань.

Детальніше...

19 травня 2015 року в Державній фіскальній службі України пройшов круглий стіл на тему «Актуальні проблеми по податковим спорам», організований Асоціацією адвокатів України. Спікерами заходу були суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Валерій Кузьменко, адвокат, старший науковий співробітник Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАНУ, заступник голови комітету з кримінального права і процесу ААУ Армен Нерсесян, директор ГО «Палата податкових консультантів» Лариса Антощук, голова Комітету з податкового права ААУ Михайло Гончарук.

Детальніше...

16 травня 2015 року на базі Київського кооперативного інституту бізнесу і права пройшла Школа кар’єрного росту майбутнього адвоката, організована Асоціацією адвокатів України.

Детальніше...

28 квітня 2015 року у Верховній раді України відбувся круглий стіл на тему: «Відкритість реєстрів: ЗА і ПРОТИ», організований Асоціацією адвокатів України та Радою підприємців при Кабінеті Міністрів України.

Детальніше...

22 квітня 2015 року відбувся майстер-клас на тему «Стратегія ефективної боротьби з шахрайством у банківській сфері».

Детальніше...