адреса: вул. Костьольна, 15, офіс 24, м. Київ, 01001, Україна
телефон: (+380 44) 279-11-22
(+380 44) 279-11-33
тел/факс: (+380 44) 279-11-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

03 жовтня 2015 року в м. Києві на базі Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова за підтримки Асоціації адвокатів України пройшло чергове засідання Школи кар’єрного росту майбутнього адвоката під керівництвом Президента Клубу майбутніх адвокатів Лесі Сергіївни Дубчак.

Проведення подібних заходів для майбутніх адвокатів вже стало традицією Асоціації адвокатів України. Слід зауважити, що досвідчені практикуючі адвокати з радістю погоджуються виступити з доповідями та поділитися своїм професіоналізмом з початківцями, при чому, не лише адвокати з м. Києва, а також і з інших регіонів. Наприклад, цього разу у заході взяла участь адвокат з міста Черкаси Людмила Гриценко, яка поділилася своїм досвідом у веденні справ, пов’язаних із сімейними спорами.

Учасники активно приймали участь у обговоренні та задавали питання практикуючим адвокатам – доповідачам, які з власного досвіду розповідали про ведення справ та можливі варіанти розвитку подій при розгляді справ відповідних категорій.

Олег Рачук виступив із доповіддю «Чому не варто молодим юристам боятися працювати з новими практиками», в якій звернув увагу, що потрібно орієнтуватися не на те, що ви не працювали ще з такою практикою, а на те, що це вам дасть можливість нового розвитку та спробувати себе в нових справах.

Генеральним партнером IV Школи кар’єрного росту майбутнього адвоката виступило Адвокатське об’єднання «Нацина Рачук».

Участь в заході також взяла помічник адвоката Рачука Олега Олександровича АО «Нацина Рачук» Нахмедова Айгюнь Ельдарівна.