адреса: вул. Костьольна, 15, офіс 24, м. Київ, 01001, Україна
телефон: (+380 44) 279-11-22
(+380 44) 279-11-33
тел/факс: (+380 44) 279-11-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

02 грудня 2015 року відбувся круглий стіл ВГО «Асоціація правників України» на тему: «Виключне право на представництво в судах. Вступ до професії». Вказаний захід є першим із запланованих серій обговорення реформи адвокатури за участі проекту ЕС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Серед доповідачів: Член Ради з питань судової реформи при Презентові України Ганна Огренчук, Президент Асоціації правників України Денис Бугай, член ради Відділення Асоціації правників України Микита Нуралін, експерт Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» Ритіс Йокубаускас. Ключовими питаннями для обговорення стали: виключне право адвоката на представництво в судах, етапи впровадження виключного права, адвокатська «монополія» - європейський досвід. Учасники заходу прийшли до загальної думки, що виключне право адвокатів на представництво в судах має впроваджуватися поступово та таке право не є додатковим привілеєм, а перш за все підвищенням відповідальності представника.

Серед експертів заходу: Президент Асоціації адвокатів України, керуючий партнер АО «Нацина Рачук» Рачук Олег Олександрович.