адреса: вул. Костьольна, 15, офіс 24, м. Київ, 01001, Україна
телефон: (+380 44) 279-11-22
(+380 44) 279-11-33
тел/факс: (+380 44) 279-11-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

04 грудня 2015 року в м. Києві відбувся ювілейний V-ий Щорічний зимовий Форум ААУ з кримінального права та процесу. Місцем проведення традиційно став Готель «Русь».

Учасниками та гостями форуму були представники вітчизняної та іноземної адвокатської спільноти, а також представники законодавчої гілки влади, Генеральної та військової прокуратури України, Міністерства юстиції України, Адміністрації Президента України, Національного банку України, Вищої ради юстиції та суддівського корпусу. Особливістю даного форуму став новий формат сесій у вигляді живої дискусії між панельними експертами та аудиторією, націленість на актуальні питання, що турбують бізнес у зв’язку з процесом реформування, що відбувається в країні та обмін практичним досвідом.

З вітальним словом до учасників форуму звернулися: Голова Наглядової ради ААУ Ольга Дмитрієва, яка наголосила на бажанні відчути синергію між адвокатською спільнотою та органами державної влади, Президент ААУ та керуючий партнер АО «Нацина Рачук» Олег Рачук, який зазначив про позитивну складову форуму для удосконалення професійної адвокатської діяльності, Ігор Іванов, представник Ради адвокатів міста Києва, побажав колегам плідної праці та спрямованості на ефективність захисту прав людини. Доповідачі наголосили на необхідності поглиблення діалогу між адвокатським корпусом та владою, правоохоронними органами, пошуку спільних рішень для вирішення нагальних проблем кримінального права та процесу.

Загалом захід складався з трьох сесій, в рамках яких було досліджено новітні тенденції кримінального процесу та гарантії адвокатської діяльності у ньому; особливості ведення бізнесу в сучасних правових реаліях та європейський досвід у побудові гармонійних правовідносин у вказаних сферах. Не оминули учасники теми найбільш гострих питань антикорупційного законодавства, особливостей захисту інтересів громадян в зоні АТО та сучасну практику захисту бізнесу. Модераторами відповідних напрямків дискусій стали Олександр Скляренко, Ольга Дмитрієва, Олена Прядко, Денис Овчаров, Марина Саєнко та Микола Пашинський.

Учасники форуму зосередилися на пошуку конструктивних рішень щодо питань, які виникають під час практичного застосування КПК України. У свою чергу, іноземні гості – адвокат в галузі кримінального права Німеччини, викладач з кримінального процесуального права Ян Бокемюль та адвокат з Литви, Ритіс Йокубаускас, поділилися досвідом цих країн у процесі побудови та функціонування галузей кримінального права та процесу.

Слід відзначити високий професійний рівень підготовки V-го Щорічного форуму ААУ з кримінального права та процесу та зацікавленість адвокатської спільноти у проведенні таких заходів, а також, окреслення представниками державної влади та адвокатами спільної мети – побудова правової держави. Організаторам вдалось забезпечити баланс у висвітленні всіх питань представниками різних гілок влади, а також науковців, громадських діячів та практикуючих адвокатів.