адреса: вул. Костьольна, 15, офіс 24, м. Київ, 01001, Україна
телефон: (+380 44) 279-11-22
(+380 44) 279-11-33
тел/факс: (+380 44) 279-11-22
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

Адвокати Адвокатського об’єднання «Нацина Рачук» вже понад 10 років успішно практикують в галузях кримінального, медичного, корпоративного, податкового та господарського права, мають досвід супроводження бізнес-проектів у сфері нерухомості та будівництва.

Базовими принципами при наданні правової допомоги адвокатами Адвокатського об’єднання «Нацина Рачук» є дотримання міжнародних та національних стандартів адвокатської діяльності, правил адвокатської етики. Конфіденційність, збереження адвокатської таємниці - є альфою та омегою нашої професійної діяльності.

Конкурентними перевагами Адвокатського об’єднання «Нацина Рачук» є високий професійний рівень, галузева спеціалізація, індивідуальний підхід до вирішення поставленого завдання. Ми пропонуємо застосування класичних та інноваційних інструментів надання правої допомоги у поєднанні з нестандартним підходом до прийняття рішень, що гарантує Клієнту отримання максимального результату.

Адвокатське об’єднання «Нацина Рачук» враховує специфіку діяльності Клієнта, його потреби та бачення. Ми розуміємо, що кожен Клієнт є унікальним та неповторним, як і питання, з якими він звертаються до нас.

Завантажити буклет

http://www.useonline.wphost.pp.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1&Itemid=2